5. Uludağ Ekonomi Zirvesi

Proje Ayrıntıları

İş dünyasının nabzı 25-26 Mart’ta Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde attı. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, Grand Yazıcı Otel’de dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacılar ile iş insanlarını ağırladı.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde yurtiçi ve yurtdışından önemli konuşmacılar yer aldı.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, Türkiye’nin en önemli iş insanları 2023 projeksiyonunda sanayiciler için rekabet avantajlarının yanı sıra sanayinin geleceği ve sanayi 4.0 konularını farklı oturumlarda tartıştı. Büyüme ve altyapı yatırımlarında iş dünyasının en önemli isimlerinin Türkiye’nin geldiği noktayı anlatacağı Zirve’de, global Türk markalarının başarıları da konuşuldu. Oturumlar internet üzerinden de canlı yayımlandı.

Konuşmacılar arasında Silikon Vadisi yenilik ve liderlik danışmanı Navi Radjou, Malala Fund Kurucusu ve CEO’su Shiza Shahid’in, İsveç Eski Başbakanı Fredrik Reinfeldt, Finlandiya Eski Başbakanı Esko Aho, Yunanistan Ekonomi ve Finans Eski Bakanı Yannos Papantoniou, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Başkanı Zafer Kurşun Zirve de yer aldı.

  • Ana sponsor: Garenta
  • Co-sponsorlar: Ferko, Bef, Samsung, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Türk Telekom, Vodafone
  • Yayın: Ekonomist, Capital
  • Tarih: Mart 2016

Birlikte çalışmaya var mısınız?