Atlas ve Renault Kaz Dağları’nda

Proje Ayrıntıları

Türkiye’nin ilk coğrafya ve keşif dergisi Atlas, her yıl farklı yollarla okurlarıyla buluşuyor. Atlasçılar bu kez Kaz Dağları’nın tam merkezindeki Edremit’in Güre beldesindeydi. Atlas ve Renault KADJAR ekipleri, dergi okurları ve basın mensuplarının katıldığı etkinlik 9-11 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşti.

Bora Jet eşliğinde bölgeye uçan basından dostlarımız, yörenin doğa ve kültür değerleri keşfetti, unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. Yeşil Kundura etkinliğe Wolverine marka botlarıyla destek vererek outdoor koşullarını daha keyifli ve konforlu hale getirdi. Bölgenin en yeni kaplıca otellerinden Venüs Butik Otel de basın mensuplarına ev sahipliği yaptı. İlk gece Venüs Otel’in sahibi Yaşar Demirbağ ev sahipliğinde düzenlenen yemekte davetliler arasında Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da vardı.

Yolculuğun son noktası ise okurların kamp yaptığı Mehmetalan Köyü’nün yakınındaki Akaleos Kampı’ydı. Kamp sahibi Ali Akbulut ev sahipliğinde basın mensupları, Renault KADJAR ve Wolverine ekipleri doğanın keyfini çıkardı.

  • Ana sponsor: Renault Türkiye
  • Co-sponsor: Yeşil Kundura
  • Yayın: Atlas
  • Tarih: Ekim 2015

Birlikte çalışmaya var mısınız?