Elele Avon Kadın Ödülleri 2016

Proje Ayrıntıları

Güzelliğe değer katan Avon ile Türkiye’nin en köklü kadın dergisi Elele dergisi işbirliğiyle üçüncüsü gerçekleştirilen Elele Avon Kadın Ödülleri, heyecanı zirveye taşıyan bir törenle yılın en başarılı kadınlarını ödülleriyle buluşturdu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Elele Avon Kadın Ödülleri’nde 9 kategoride yılın kadınları belirlendi. Burcu Biricik, Dilek Sabancı, Kalben, Ayşe Tolga, Hande Fırat, Ayşe Begüm Onbaşı gibi isimler görkemli törene katılarak ödülünü kucaklayan isimler arasında yer aldı.

Mirgün Cabas’ın sunumuyla gerçekleşen törende oyuncu dalında Burcu Biricik, şarkıcı dalında Kalben, yazar dalında Büşra Yılmaz ve spor dalında Ayşe Begüm Onbaşı ödül aldı. 2016 yılının bilim kadını İlayda Şamilgil, gazetecisi Hande Fırat, girişimcisi Ayşe Tolga olurken; sosyal sorumluluk dalında Dilek Sabancı, güzel sanatlar dalında da Türkan Derya ödüle layık görüldü. 2016 yılındaki çalışmalarıyla kadınlara ilham kaynağı olan Avon Temsilcisi Zehra İrem Taşkın da “Yılın AVON Kadını” ödülünü kazandı.

  • Ana sponsor: Avon
  • Yayın: Elele
  • Tarih: Ocak 2017

Web Sitesi
Birlikte çalışmaya var mısınız?