ELLE Summer Weekend 2017

Proje Ayrıntıları

ELLE Türkiye’nin bu yıl 12.sini düzenlelediği ELLE Weekend ile televizyon, moda, cemiyet ve basından isimler Bodrum Kempinski Hotel Barbaros Bay’de buluştu.

Misafirler, Bodrum Kempinski Hotel’in harika doğası ve deniz manzarası eşliğinde dinlendi ve Kia sponsorluğunda başlayan Happy Hour partisi ile organizasyona hızlı bir başlangıç yaptı. DJ Tarık Koray’ın müzikleri ile saatlerce dans etti. Akşamki pijama partisi için “Boho Loves Elif Mısırlı” markasının Kia için hazırladığı mavi ve pembe renkli pijamalarını giyen konuklar partide renkli ve eğlenceli anlara yaşadı.

Cumartesi günü kahvaltı, Enterogermina sponsorluğunda “Ebru Şinik ile Denge Sohbetleri” ile başladı. Kahvaltıdan sonra dinlenen konuklar Wasa’nın Zumba Partisi ile hem dans hem de spor yaptı. Öğleden sonra Pharmaton sponsorluğunda “Arda Türkmen ile Mixoloji Atölyesi” gerçekleşti. Arda Türkmen, katılımcılara güne enerjik başlamalarını sağlayacak, leziz ve sağlıklı meyve sebze karışımlarından oluşan içecek tarifleri verdi ve tüm konuklar birlikte leziz karışımlar hazırladılar. Pınar Altuğ ve kızının birlikte hazırladığı içecekler sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Pazar günü ise konuklar güne TEB sponsorluğunda gerçekleşen brunch’taki lezzetli yiyecekler ile geç başlama fırsatı buldu. Uzun saatler süren TEB Brunch’ta, TEB’in hediyesi tenis topları ile konuklar bol bol eğlendi.

ELLE Summer Weekend 2017 sponsorların konuklara özel hazırladığı sürpriz hediyeler ile daha da renkli geçti. Tüm konukları odalarında Boyner’in hazırladığı plaj kıyafetleri ve aksesuarları, Arcon Kozmetik’in Dolce&Gabbana “Light Blue Eau Intense” parfümü, güne enerjik başlamak için Pharmaton destekleyici haplar, Enterogermina’nın şık banyo kiti ile Ebru Şinik’in “Nefeste Saklı Hayat” kitabı, Kozmoklink’in Dr. Murad cilt bakım ürünleri karşıladı.

Büşra Develi, Burak Deniz, Merve Çağıran, Burcu Özberk, Sercan & Caner Badur, Özge Ulusoy, Yılmaz Kunt, Özge Özder, Alper Saldıran, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, Hatice Aslan, Seçkin Piriler gibi TV dünyasından isimlerin yanı sıra moda ve cemiyet hayatından Elif Mısırlı, Tuba Ergin, Burçe Bekrek, Ezgi Bozkurt, Elvan Tığlıoğlu gibi isimler de organizasyonda yer aldı.

  • Sponsorlar: KIA, Enterogermina, Wasa, Pharmaton, TEB, Boyner, Arcon Kozmetik, Dolce&Gabbana, Kozmoklinik
  • Yayın: ELLE Türkiye
  • Tarih: 2017

Birlikte çalışmaya var mısınız?