ELLE Weekend ile Yaza Merhaba

Proje Ayrıntıları

Modanın nabzını tutan ELLE Türkiye’nin bu yıl 10.sunu düzenlediği ELLE Weekend kapsamında televizyon, moda, cemiyet ve basından isimler Sirene Luxury Hotel Bodrum’da buluştu. 27-29 Mayıs’ta yaza merhaba niteliğinde gerçekleşen etkinlikte Sirene Luxury Hotel Bodrum’da 3 gün boyunca yapılan partiler yaza damgasını vurdu.

Konuklar Bodrum’a Bora Jet sponsorluğunda uçtu. Cuma günü Koton Beachwear sponsorluğunda başlayan Koton Beach Party ile start alan etkinliği öğleden sonra Supradyn sponsorluğunda gerçekleşen Happy Hour partisi izledi. Supradyn’nin “Kim Tutar Seni” temasına uygun olan partideki perküsyon şovu tüm konukları coşturdu. Gece HTC ile 10 Numara Parti’de Hey Douglas ile ısınan konuklar, DJ Funky C’nin müzikleri ile günü eğlenceye doyarak sonlandırdı.

Cumartesi günü bir önceki günün yorgunluğunu atan konuklar, Le Petit Marseillais’nin sponsorluğundaki akşamüzeri partisi ile tekrar eğlenceye başladı. Gece ise Kia’nın Sport-Age by Kia partisinde DJ Tarık Koray’ın müzikleri ayakları yerden kesti. Pazar günü ELLE Weekend 2016 TEB Yıldızlar Buluşması’nın brunch etkinliği ile son buldu, TEB’in yaptığı çekilişle konuklar ünlü tenisçilerden imzalı topları kazandı.

Etkinlik boyunca konuklar Bodrum’un keyfini yeni KIA Sportage araçlarla yakalarken partilere CHI saç ürünlerinin özel kuaförleri ile hazırlandılar. İnci Sandalet Atölyesi, getirdiği özel ayakkabı ustalarıyla konuklara el yapımı sandaletler hediye etti. Konuklar, Doğadan’ın “Doğadan’la Bir Ebru Yap Kendine” etkinliğinde Ebru sanatıyla kendi oluşturdukları desenlerden fularlarını tasarladılar. Ingrid Millet’in havyar içerikli lüks bakım ürünleri konuklar için odalarda özel olarak yerini aldı. Arzum ise Arzum Okka serisiyle konuklara Türk kahvesi ikram etti.

ELLE Weekend’de Gonca Vuslateri, Zafer Algöz, Ülkü Duru, İstar İşseven, Pınar Altuğ Atacan, Sinem Güven, Seçkin Piriler, Ayşe Brav, Elif Brav, Feryal Gülman, Nedret Taciroğlu, Yasemin Taciroğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Şah Yaycı, Şirin Payzın, Gökhan Kimsesizcan, Oben Budak, Muammer Brav, Ezgi Bozkurt, Özgür Çakıt gibi TV, moda ve cemiyet hayatından önemli isimler yer aldı.

  • Sponsorlar: Sirene Luxury Hotel Bodrum, Bora Jet, Koton Beachwear, Supradyn, HTC, Le Petit Marseillais, Kia, TEB, CHI, İnci, Doğadan, Ingrid Millet, Arzum
  • Yayın: ELLE Türkiye
  • Tarih: Mayıs 2016

Birlikte çalışmaya var mısınız?