ELLE Winter Weekend

Proje Ayrıntıları

ELLE Türkiye’nin bu yıl 10.sunu düzenlediği ELLE Weekend, 2016 yılına bembeyaz karlar üzerinde başladı. Moda, sanat, cemiyet ve basından önemli isimlerin davetli olduğu ELLE Winter Weekend etkinliği Sway Hotel Palandöken’de gerçekleşti.

Konuklar Sway Hotel’e Pegasus Havayolları ile ulaştılar. Cuma akşam üzeri Bepanthol sponsorluğunda Happy Hour ile start alan etkinliği akşam partisi izledi. Cumartesi günü ise Supradyn All Day sponsorluğundaki akşam üzeri partisinde perküsyon ekibi ile DJ performası eşliğinde akşam partisine giriş yapıldı. Cumartesi gecesi Benetton’ın “Color-UP” partisi ile devam etti.

Etkinlik boyunca konuklar Starbucks’ın yeni konsepti Starbucks Reserve ile tanıştı ve Starbucks baristalarının ELLE Weekend konukları için özel olarak hazırladığı kahvelerini tadıp, demleme teknikleri ile ilgili eğitimlere katıldılar. Güne Vestel Mix&Go sağlıklı meyve suyu sağlıklı karışımları ile başlayan konuklar, Sway Hotel’in uluslararası standartlardaki harika pistinde 3 gün boyunca kayak keyfini yaşadılar.

ELLE Weekend’e Pınar Altuğ, Sinem Güven, Jülide Ateş İskeçeli, Emre İskeçeli, Melisa Şenolsun, Nilperi Şahinkaya, Ece Vahapoğlu, Sibel-Ferruh Karakaşlı, Oben Budak, Aslı Tandoğan, Ayşe Tolga, Arzu Kaprol, Ozan Dolunay, Efecan Şenolsun, Deniz Marşan gibi televizyon, moda ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

  • Sponsorlar: Pegasus Havayolları, Bepanthol, Supradyn, Starbucks, Vestel
  • Yayın: ELLE Türkiye
  • Tarih: Şubat 2016

Birlikte çalışmaya var mısınız?