ELLE Winter Weekend Prime 2016

Proje Ayrıntıları

ELLE Türkiye’nin bu yıl 11.sini düzenlediği ELLE Weekend ile 2016’ya bembeyaz karlar üzerinde veda ettik. TV, moda, sanat, cemiyet ve basından çok özel isimlerin davetli olduğu, üç gün süren etkinliğin ana sponsoru Türk Telekom Prime oldu.

9 Aralık Cuma günü Pegasus Havayolları ile konuklar Erzurum’daki Sway Hotel’e ulaştılar. Cuma akşamı Diesel sponsorluğunda gerçekleşen akşam üzeri partisiyle start alan etkinlikte konuklar DJ Funky C’nin müzikleri ile eğlendiler. Diesel Happy Hour’un ardından, Sway Hotel’in yoğun ışıklarla aydınlatılmış pistinde kayak ve snowboard keyfine devam ettiler.

Cumartesi, dünyanın en etkili tıraş makinesi Braun Series 9 ev sahipliğinde “Shave the Path” etkinliğine birçok ünlü sima katıldı. Sezonunun ilk karını yaşayan konuklar kar ve kayağın tadını çıkararak eğlenceli bir hafta sonu geçirirken Braun’un yeni 9 Serisi’ni tanıma fırsatı yakaladılar.

Hareketli günü, akşam saatlerinde Türk Telekom Prime sponsorluğundaki akşam üzeri partisi izledi. DJ Hakan Kabil ile birlikte perküsyon sanatçısı Tai’nin harika performası konuklara eğlence dolu anlar yaşattı.

Etkinlik boyunca konuklar Nissan X-Trail araçlarla hem test sürüşü yaptılar hem de Erzurum’un tarihi mekanlarını gezme fırsatı yakaladılar. Sway Hotel’in lezzetli brunch menüsü ile başlayan pazar günü tüm gün, konuklar Türkiye’nin en iyi kayak pistinin keyfini çıkardılar.

ELLE Weekend’e Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, Ece Vahapoğlu, Ayşe Tolga, Deniz Baysal, Yağmur Tanrısevsin, Gizem Denizci, Alper Saldıran, Dila Tarkan, Oben Budak, Arzu Kaprol, Pervin-Mehmet Ersoy gibi televizyon, moda ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

  • Ana sponsor: Türk Telekom
  • Co-sponsorlar: Diesel Jeans, Braun, Nissan
  • Yayın: ELLE
  • Tarih: Aralık 2016

Birlikte çalışmaya var mısınız?