Evim Yaza Merhaba Buluşması

Proje Ayrıntıları

%100 yerli bir Türk markası olarak 11 yıl önce yayın hayatına başlayan ve halen Türkiye’nin en çok satan dergisi olan Evim, bu süreçte birlikte yol aldığı iş ortaklarıyla keyifli bir kahvaltıda bir araya geldi. Geleneksel Yaza Merhaba Buluşması’na derginin reklam verenleri, mimar ve iç mimarlar, blogger ve editörler katıldı.

Alligator, Arzum ve Bernardo’nun sponsorluğunda Ortaköy House Café’de gerçekleştirilen kahvaltıda davetliler güne keyifli, mutlu ve enerjik bir başlangıç yaparken; dergi editörlerinin yaratıcı, minik dokunuşları mekâna ve buluşmaya neşe ve enerji kattı.

Boya kavramını dekoratif bir kulvara taşıyan Alligator Boya’nın yeni ve fonksiyonel ürünü Chalky Kara Tahta Boyası ile hazırladığı selfie duvarı, buluşmanın en eğlenceli ve renkli noktalarından biri oldu.

Sofra tasarım uzmanı Bernardo’nun kurduğu ve mekâna floral esintiler taşıyan romantik masa konuklara çiçeklerin pozitif enerjisini taşıdı.

Arzum’un ürünleriyle renklenen kahvaltının sonunda ise misafirlere Okka ile hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi ve yapılan çekiliş sonucunda bir davetli Arzum Okka kazandı.

  • Sponsor: Arzum
  • Yayın: Evim
  • Tarih: 2017

Birlikte çalışmaya var mısınız?