Gezginin Tableti Samsung

Proje Ayrıntıları

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Samsung’un hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen 2’si 1 arada cihazı Samsung Galaxy TabPro S, iş ve eğlenceyi bir araya getirme potansiyeline sahip. Türkiye’nin ilk coğrafya ve keşif dergisi Atlas ile birlikte, gezmeyi sevenlerin ve seyahat halinde çalışanların ihtiyaçlarını gideren bu ürünü tanıtan bir proje geliştirdik.

Atlas editörleri, Samsung Galaxy TabPro S’in “iş ve eğlence bir arada” mottosuna uygun olarak iki video çekti. İlk videoda Atlas’ın deneyimli fotoğrafçısı, fotoğrafların kalitesini kontrol etmek için Galaxy TabPro S’in üstün kaliteli dokunmatik ekranından yararlanıyordu. İkinci videoda ise ek bir bilgisayar olmadan, Galaxy TabPro S ile profesyonel düzeyde fotoğraf düzenlenebildiği gösteriliyordu.

Hazırladığımız kısa ve eğlenceli videoları Atlas Online’ın yanı sıra Atlas’ın beğeniyle takip edilen Instagram hesabında da paylaşarak geniş bir kitleye ulaştık.

  • Müşteri: Samsung Türkiye
  • Yayın: Atlas
  • Tarih: Haziran 2016

Projeyi Gör
Birlikte çalışmaya var mısınız?