Kanyon’da Flora 2017

Proje Ayrıntıları

Maison Française dergisinin küratörlüğü ve Kanyon ev sahipliğinde gerçekleşen Flora 2017, 16-17-18 Mayıs tarihlerinde Kanyon’da çiçek tutkunlarını ağırladı. Daha önceleri konserler, organik pazarlar ve temalı diğer alışveriş etkinliklerine ev sahipliği yapan B2 katındaki ortak alan, bu kez çiçek bahçesine dönüştü.

27 markanın çiçek aranjmanları, çiçek, sukülent ve air plant’lerle kurguladıkları aksesuarlar, aromaterapi yağları, çiçek kokulu mumlar ve çiçek sunumlarında kullanılan vazo, saksı gibi aksesuarlar üç gün boyunca Kanyon koridorlarına mis kokular ve renk kattı.

16 Mayıs akşamüstü Zeynep Özyılmazel’in konseriyle günü tamamlayan Flora 2017 etkinliği, 17 ve 18 Mayıs’ta gerçekleşen Flapper Swing konserleriyle eğlence dozu yüksek, keyif dolu bir etkinliğe dönüştü.

Etkinlik tarihleri boyunca Hub ve Join Idea’da düzenlenen atölyelerde katılımcılar bitki ve çiçek bakımı, çiçek düzenlemesi, merkezinde çiçek olan taç, yaka iğnesi gibi aksesuar tasarımları ve aromaterapi gibi konularda bilgi ve deneyim sahibi oldular.

  • Yayın: Maison Française
  • Tarih: 2017

Birlikte çalışmaya var mısınız?