KIA Soul Lansmanı

Proje Ayrıntıları

Farklı tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile standartları yükselten KIA Soul’un tanıtımı için ünlü konukların katıldığı özel bir parti düzenledik. KIA’nın ELLE dergisi işbirliği ile Bebek Lucca’da gerçekleştirdiği partiye sanat, moda ve medya dünyasından ünlü isimler katıldı.

Partiye gelen konuklar DJ Levent Özçelik’in çaldığı şarkılarla eğlenceli anlar yaşarken, KIA’nın fenomen modeli Soul’u da yakından inceleme fırsatı buldular. KIA Soul, ödüllü tasarımı ve geniş iç hacminin yanı sıra 1.6 litre CRDi dizel motor seçeneği, 7 ileri DCT şanzımanıyla sağladığı %20’ye varan yakıt tüketimi gibi özellikleri ile ünlü konuklardan tam puan aldı.

Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Begüm Kütük, Ahu Yağtu, Özge Özberk, Orkun Darnel gibi isimlerin yanı sıra moda dünyasından Deniz Berdan, Simay Bülbül, Hatice Gökçe, fotoğrafçı Tamer Yılmaz, cemiyet hayatından Burak Hatipoğlu, Sitare Akdilek, Işıl Reçber ile tanınmış gazeteciler Mehmet Y. Yılmaz, Onur Baştürk ve Tayfun Topal partinin konukları arasında yer aldı.

  • Sponsor: KIA
  • Yayın: ELLE
  • Tarih: Aralık 2015

Birlikte çalışmaya var mısınız?