Sokak Tarzım

Proje Ayrıntıları

Intel ve HP için, yaz boyunca sürecek olan, teknoloji ve modanın bir araya getirildiği “Sokak Tarzım” adlı sosyal medya projesini tasarladık. ELLE dergisi işbirliği ile gerçekleşen etkinliğin tanıtımını Spago’da özel bir parti ile gerçekleştirdik.

Ev sahipliğini ELLE dergisi Genel Yayın Yönetmeni Işın Görmüş, HP Türkiye Genel müdürü Filiz Akdede ve Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın’ın yaptığı etkinliğe; moda, sanat, basın ve cemiyet hayatından ünlü isimler katılım gösterdi.

Teknoloji devleri HP ve Intel’in sokak modası ile teknolojiyi harmanladığı bu proje kapsamında üç ay boyunca Türkiye’nin ünlü fotoğrafçılarından Lara Sayılgan, Merve Hasman ve Mustafa Ergun, İstanbul’un en gözde semtlerinde dolaşarak sokak modası ve teknolojinin bileşimini objektiflerine yansıttılar. Ünlü blogger’lar Billur Saatçi, Elif Tanverdi (Çizenbayan) ve Ruken Demirer de projenin Instagram hesabının yönetimini devralarak kendi deneyimlerini aktardılar. Proje kapsamında ünlü fotoğrafçılar tarafından HP premium serisi laptoplar ile çekilen fotoğraflar Spago’da etkinlik alanında sergilendi.

Partiye katılan moda, sanat, basın ve cemiyet hayatından ünlü isimleri DJ Tarık Koray’ın çaldığı şarkılarla eğlenceli anlar yaşarken projeye ait fotoğrafları ve HP Spectre x360, HP Spectre 13 ve HP Envy 13 modellerini yakından inceleme fırsatı buldular.

  • Sponsorlar: HP, Intel
  • Yayın: ELLE
  • Tarih: Temmuz-Eylül 2016

Birlikte çalışmaya var mısınız?